MY BUCKET LIST
- pojechać na wyprawę rowerową nad polskie morze (+ przespać się na plaży i obudzić się z widokiem na wschodzące słońce)
- wyprawić piknik z prawdziwego zdarzenia - zaprosić znajomych, upiec pyszne jedzenie, pograć w lotki czy scrabble
- regularnie ćwiczyć i nie odpuszczać sobie w chwilach słabości
- nauczyć się jeździć na nartach
- wypić herbatę w każdym dobrym lokalu w mieście
- podróż po Europie (zobaczyć przede wszystkim Irlandię, Hiszpanię, Francję i Włochy, oraz Islandię i Norwegię)
- nauczyć się porządnie choć jednego języka obcego
- zbudować dom i zamieszkać tam - gdzieś na granicy lasu, gdzie światła miasta nie będą przesłaniały gwiazd i gdzie będzie słychać nocne koncertowanie świerszczy
- wybrać się we wszystkie polskie góry
- wyjść za mąż
- zatańczyć w deszczu z kimś ważnym
- założyć własną firmę i/lub pracować tam, gdzie będę mogła się rozwijać i robić wszystko z pasją i ciągłym zaangażowaniem
- zobaczyć Nowy Jork
- zrobić projekt '365 dni = 365 zdjęć"
- zarobić, kupić i korzystać non-stop z bardzo dobrego i w miarę profesjonalnego sprzętu foto
- popływać kajakiem w większości jezior (jeśli nie we wszystkich)na Warmii, Mazurach i Podlasiu
- spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi
- być na koncertach ulubionych artystów muzycznych
Póki co i jak na razie tyle...jest tych rzeczy jeszcze więcej w głowie, ale ciągle niedojrzałych, niepełnych do wypisania (chociaż nawet przy tych powyżej - nie było łatwo je skonkretyzować i wpisać). Żeby tak odhaczyć 2/3 - będę dumna ;) Na teraz pozostało mi śnić o tym wszystkim jako spełnionym w moim życiu... a na dobranoc jeszcze Ben, który śpiewa o tym, co jest i w mojej duszy
I been worryin' that my time is a little unclear
I been worryin' that I'm losing the one's I hold dear
I been worryin' that we all live our lives in the confines of fear...
bardzo inspirujący ten wpis, aż sam zacząłem się zastanawiać nad moją bucket list. Spróbuje wieczorem stworzyć swoją :) życzę Ci żeby spełniło się wszystko, nie tylko 2/3 :) Ł
OdpowiedzUsuńheh, dzięki! wspaniałe jest też to, że spełni się wiele nieuświadomionych, nieprzemyślanych, niewypisanych tutaj rzeczy - i dobrze! bo kto powiedział, że mam najlepsze pomysły na moje życie? ;)
OdpowiedzUsuń