Leciałam dziś przez centrum miasta, i z jednego z ogródków piwnych (knajpy wątpliwej renomy i szemranej klienteli) usłyszałam tekst: "Zdzisieeeek, bo przecież w życiu ważne są człowiek, wiara w Boga i przyjaźń, nie?! no!" puenta prosta i trafna, więc na tym dziś zakończę :)
ps. widziałam dziś w parku trzy sójki latające wkoło i robiące wielki harmider - świetny widok, aż szkoda, że w takich momentach nie materializuje mi się w dłoniach aparat by uwiecznić taką naładowaną pozytywną energią chwilę ;)
(Copyright Thomas J. Abercrombie /National Geographic)
a to z kolei zdjęcie z pocztówki tkwiącej obecnie między stronami mojego kalendarza - wciąż przyciąga mnie ta fotografia zrobiona dla National Geographic.
i chyba ostatnimi czasy czuję się jak ta kobieta...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz