czyli dialogi kontrolowane ;) życie jest dobre, wiecie? naprawdę. jest ogromnym darem, z którego nawet w połowie nie potrafimy korzystać. ja się uczę. Bóg jest naprawdę dobry w dawaniu. Jest tak hojny, że w zasadzie niczego mi nie brakuje - tylko ja nie zawsze tak to widzę. a dostaję tak wiele! pewne jest jedno - do roboty! ;) czas zająć się życiem, radością, pielęgnowaniem w sobie nadziei, podlewaniem miłości i wiary. aaa, i jeszcze ufność :) Bo ON JEST. co do tego nie mam żadnych wątpliwości. a wczoraj On sam przypomniał mi jeszcze, że ma dla mnie wszystko najlepsze. i wiecie co? ja Mu wierzę :)
Ostrołęka, lipiec 2011
Krasnosielc, lipiec 2011










