gdy nie śpię to...patrzę. mam szeroko otwarte oczy. na nic mrużenie, zamykanie powiek, tarcie piąstkami, liczenie baranów. po prostu nie śpię. za to jutro będę nie do życia.
cytacik na dziś? ależ bardzo proszę.
"Nadzieja jest czasem tak wielka, że nie można jej znieść." Leonie Swann
Białystok, marzec 2011

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz