środa, 6 listopada 2013

paskocząstki

"pokrój to na paskocząstki",tak właśnie rzekł kumpel, który ostatnio w domu mym robił mi osobiście pizzę. to tak gwoli wyjaśnienia tytułu. 
ale tytuł ten jest chyba dobry na mój obecny czas - wszędzie paskocząstki, drobniaczki, kawałeczki, cząsteczki i drobiazgi. 
i co najważniejsze - nie jest mi z tym źle. składam sobie to wszystko spokojnie do całości.


Lublin, grudzień 2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz