"pokrój to na paskocząstki",tak właśnie rzekł kumpel, który ostatnio w domu mym robił mi osobiście pizzę. to tak gwoli wyjaśnienia tytułu.
ale tytuł ten jest chyba dobry na mój obecny czas - wszędzie paskocząstki, drobniaczki, kawałeczki, cząsteczki i drobiazgi.
i co najważniejsze - nie jest mi z tym źle. składam sobie to wszystko spokojnie do całości.
Lublin, grudzień 2011

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz