czwartek, 12 grudnia 2013

mogłabym

żyje się raz. i można to zrobić na miliony sposobów, w zasadzie tyle sposobów co ludzi. można mieć wiele i nie mieć nic. można być mądrym, głupim, pięknym, nieśmiałym, marudą, entuzjastą wszystkiego, smutasem, kłamczuchem, kimkolwiek. ale ważniejsze jest to, czy coś robisz. bo:

“Fascynują mnie ludzie, którzy robią więcej, niż mówią. Mogłabym stać się kimś takim.” dzienniki Sylvii Plath 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz