dobre foty a wiewiór wymiata :) ja podkradłem złotą kruszynę już na tapetę do siebie, mam nadzieję, że się nie obrazisz ;-))) sam też muszę się wybrać na jesienną sesję do w moje habazie za domem ;-) Ł.
jesień dobra, wiewiór dobry, życie dobre ;) szukanie tego, co dobre i korzystanie z takich małych radości - to całkiem przyzwoity plan na życie, c'nie? :)
dobre foty a wiewiór wymiata :) ja podkradłem złotą kruszynę już na tapetę do siebie, mam nadzieję, że się nie obrazisz ;-))) sam też muszę się wybrać na jesienną sesję do w moje habazie za domem ;-) Ł.
OdpowiedzUsuńjesień dobra, wiewiór dobry, życie dobre ;) szukanie tego, co dobre i korzystanie z takich małych radości - to całkiem przyzwoity plan na życie, c'nie? :)
Usuń