herbata z miętą myśli rozjaśnia a blog ten sam się pisze...
środa, 16 października 2013
przerosło mnie serce, cały jestem wewnątrz (Rafał Wojaczek)
wcale nie śpię w łóżku sama.
mam na to dowód - zdjęcie poniżej.
tylko mimo wszystko tęsknię. za kimś. kto będzie.
Białystok, październik 2013
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz