sobota, 12 października 2013

Autumn, yeah!

tylko zdjęcia. co się będę rozpisywać, jak i tak wiadomo, że tu chodzi o obraz. no może jeszcze bonusowo piosenka: 









wszystkie zdjęcia:
 Białystok, październik 2013

2 komentarze:

  1. dobre foty a wiewiór wymiata :) ja podkradłem złotą kruszynę już na tapetę do siebie, mam nadzieję, że się nie obrazisz ;-))) sam też muszę się wybrać na jesienną sesję do w moje habazie za domem ;-) Ł.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. jesień dobra, wiewiór dobry, życie dobre ;) szukanie tego, co dobre i korzystanie z takich małych radości - to całkiem przyzwoity plan na życie, c'nie? :)

      Usuń