środa, 25 września 2013

keep your head up, keep your heart strong!

jest dobrze. czuję, że ten rok (formacyjny, bo akademicki już jest nie dla mnie) będzie bardzo dobry. czuję to w kościach, czuję to pod powiekami, czuję każdą komórką ciała. będzie dobry, nie dlatego, że ja teraz raptem stałam się jakaś wybitna, fenomenalna, cudowna i ponad formę. ja wiem, że to łaska, że niczym sobie nie zasłużyłam na taki stan rzeczy. a jednak za każdym razem gdy spojrzę na chwilę wstecz, to widzę, że wbrew wszelkim prawdopodobieństwom, obawom i czarnym scenariuszom (co więcej - wbrew logicznej kolei rzeczy) wszystko się jakoś dobrze układa. 
więc żyję sobie dniem dzisiejszym, czystą teraźniejszością z wdzięcznością patrząc na dany mi do przeżycia czas. jest dobrze. będzie dobrze :) 





Białystok, kwiecień 2013

5 komentarzy:

  1. Nieaktualne zdjęcie mandarynek

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. to prawda - są już nieco większe :)
      może powinnam opisać historię mandarynek...taaaak, chyba taaak :)

      Usuń
  2. historia mandarynek jest warta opisania. Ja też mam po niej ślad na ścianie ;-) Ł

    OdpowiedzUsuń