herbata z miętą myśli rozjaśnia a blog ten sam się pisze...
poniedziałek, 13 kwietnia 2015
sto lat... będę tu...
dziś tylko piosenka.
1 komentarz:
Anonimowy
23 kwietnia 2015 21:53
Daj znać jak już dojdziesz do siebie. Ja się odezwe jak już będę człowiekiem.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Daj znać jak już dojdziesz do siebie. Ja się odezwe jak już będę człowiekiem.
OdpowiedzUsuń