poniedziałek, 13 kwietnia 2015

sto lat... będę tu...

dziś tylko piosenka.


1 komentarz:

  1. Daj znać jak już dojdziesz do siebie. Ja się odezwe jak już będę człowiekiem.

    OdpowiedzUsuń