piątek, 7 listopada 2014

don't worry...

w zasadzie nic więcej. mam wrażenie, że znalazłam moją piosenkę przewodnią na ten rok. ciągle nucę...najważniejsze, że nie tylko głosem ale sercem...



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz