środa, 28 sierpnia 2019

nikim innym

   Ja nie wiem jak to wyrazić. Jestem wdzięczna. Bo cały czas przymierzam i dopasowuję codzienność, która ma w końcu pasować na mnie jak ulał, jak szyty od krawca strój, z klasą i elegancją, a równocześnie bezpretensjonalny, normalny, pasujący właśnie. W którym będę się czuła najlepiej na świecie, sobą samą i nikim innym.



Llandudno 2019

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz