sobota, 8 lipca 2017

aklimatyzacja

na nowo. wróciłam po dwóch tygodniach spędzonych w Polsce. i nie potrafię się za bardzo odnaleźć do tego stopnia, że cały dzień byłam w mieszkaniu nie patrząc nawet na telefon.
so I am in progress...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz