herbata z miętą myśli rozjaśnia a blog ten sam się pisze...
sobota, 8 lipca 2017
aklimatyzacja
na nowo. wróciłam po dwóch tygodniach spędzonych w Polsce. i nie potrafię się za bardzo odnaleźć do tego stopnia, że cały dzień byłam w mieszkaniu nie patrząc nawet na telefon.
so I am in progress...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz